Yamaç Paraşütü

Yamaç Paraşütü

Belirlenen uçuş saatinden 15 dakika önce ofiste buluşuyoruz. Uçuş ekipmanları hazır hale geldikten sonra pilotlarımız ile birlikte tanışıp uçuş öncesi 3. Şahıs sigortanızı gerçekleştiriyoruz. Yaklaşık 25 dakika süren Babadağ yolculuğumuzdan sonra, meteorolojik şartları değerlendirip kalkış yapacağımız pistimizi seçiyoruz. Uçuş öncesi brifing ve hazırlık aşamalarımız başlıyor , ardından unutamayacağınız deneyim hız kesmeden devam ediyor. 25-30 dakika süren uçuş esnasında yolcunun isteğine göre uçuş deneyimine akrobasi hareketler ile daha yüksek adrenalin daha fazla heyecan sağlıyoruz. Dilerseniz paraşütü sizlerde kullanabilirsiniz . Uçuş gerçekleştikten sonra 10 dakika kadar fotoğraf ve video aktarımı sürüyor.

Not : Lütfen gelmeden önce 3 GB kadar telefon hafızanızda boş bir alan olmasına özen gösteriniz. Spor ayakkabısı ve güneş gözlüğü zorunludur..Teşekkür ederiz !

Yanınızda bulundurmanız gerekenler size rahatsızlık vermeyen mevsime uygun, rahat kıyafetler ve spor ayakkabı. Bazı kalkış pistlerimiz beton zemin bazıları küçük mucurulu taşlı olabiliyor kalkış anında yapacağımız koşu esnasında rahat hareket edebilmeniz ve güvenlik adına spor ayakkabı zorunludur. Sandalet veya terlik ile kalkış yapılamaz. Bir diğer önemli olan güneş gözlüğü yanınızda getirmeniz tavsiye olunur. Yanınıza telefon, cüzdan,su gibi veya küçük çantalarınız eşyalarınızı alabilirsiniz beraber uçuş yapacağınız pilotunuza teslim edebilirsiniz. Uçuş gerçekleştikten sonra pilotunuzdan teslim alabilirsiniz.

Image

Image

Adres

Ölüdeniz, Denizpark Caddesi No:3/C - Fethiye / Muğla

Telefon

+90 850 441 61 48

E-posta

info@airflowtravels.com