Hakkımızda

Image
Image

AIRFLOW TRAVELS

Temelleri on yıl öncesine dayanan, aynı ekipte yıllarca çalışmış profesyonel pilotların ortak hayalidir. Bu hayal doğrultusunda; AIRFLOW TRAVELS çatısı altında size kaliteli hizmet sunabilmek en büyük amacımızdır. Pilot iştiraki olan firmamız A sınıfı acentedir. AIRFLOW TRAVELS yamaç paraşütü başta olmak üzere birçok kara turları, su sporları, otel rezervasyonları, transfer vb. hizmetler vermektedir.
Kurucularımız ve Çalışanlarımız yıllarca havacılığın birçok alanında faaliyette bulunup, kaliteli hizmet bilincine sahip turizm çalışanlarıdır. Kendilerini geliştirmekten ödün vermeyen, dürüst, yenilikçi, genç, dinamik ve sosyal sorumluluk sahibi olmamız verdiğimiz hizmet sonrası sizlerden aldığımız geri dönüşlerde bunu kanıtlar vaziyettedir. Bu amaç yolunda doğru noktada var olduğumuzu tecrübe ediyoruz.
Vizyonumuz her zaman yenilikçi olmak, daha kaliteli ve güvenli hizmet verebilmektir. Amacımız bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamak, istihdama katkı sağlamak, turizmin ülkemizde gelişmesini sağlamak, hizmet ettiğimiz yerli ve yabancı turistlere ülkemizi daha iyi tanıtmaktır. En temel aktivitemiz olan gönül verdiğimiz yamaç paraşütü sporunu yediden yetmişe her insana yaşatabilmek, yamaç paraşütüne ve diğer ekstrem sporlara ülkemizde olan önyargının azalmasını sağlamak ve güvenilirliğini arttırmak bizim amaçlarımızdandır.
Image

Image

Adres

Ölüdeniz, Denizpark Caddesi No:3/C - Fethiye / Muğla

Telefon

+90 850 441 61 48

E-posta

info@airflowtravels.com